Kurt Welther*
(Bad Vöslau 1957 geb) Orientalischer Abend, 1986, signiert Kurt Welther 86', ÖL auf Leinwand, 150 x 160 cm, gerahmt
27.02.2023 - 10:25
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Kurt Welther*
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 27.02.2023 - 10:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |