Egon Hofmann *
(Kleinmünchen 1884-1972 Linz) Heidelandschaft, monogrammiert: E. H., Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 29 x 40 cm, gerahmt
Provenienz: Antiquitäten Saminger, Wels; Privatsammlung, Oberösterreich
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
28.02.2023 - 15:08
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Egon Hofmann *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 28.02.2023 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: