Paul Unbereit
(Berlin 1884-1937 Wien) Winterliche Seelandschaft, signiert: P. Unbereit., Öl auf Holz, ca. 18 x 24 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
28.02.2023 - 15:20
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Paul Unbereit
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 28.02.2023 - 15:20 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 690,- -
Vyvolávací cena: