Cartier Feuerzeug
Metall vergoldet, Serien Nr. 71988X, Maße ca. 25 x 59 x 12,2 mm, 71 g, Originaletui, Gebrauchsspuren/Druckstellenøx
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
23.02.2023 - 10:33
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
Cartier Feuerzeug
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 23.02.2023 - 10:33 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |