Peter Robert Keil *
(geb. 1942 Züllerau/Pommern) "Flowers from Paris" handsigniert, datiert P. Keil 99, Acryl/Leinwand auf Karton kaschiert, 35,5 x 30 cm, ungerahmt, Echtheitszertifikat
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
20.03.2023 - 15:18
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Peter Robert Keil *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 20.03.2023 - 15:18 |
Místo konání aukce: | Graz |