Josef Dobrowsky *
(Carlsbad 1889-1964 Tullnerbach)
"Straßenwendung", monogrammed and dated J. D.1936, verso titled on an old label "Straßenwendung, Nr. 11", oil on canvas, 60 x 70 cm, framed
Provenance:
Private Collection, Vienna
Expert: Dr. Marianne Hussl-Hörmann
Dr. Marianne Hussl-Hörmann
+43-1-515 60-765
marianne.hussl-hoermann@dorotheum.at
22.03.2023 - 17:58
- Dosažená cena: **
EUR 16.950,-
EUR 5.000,- do EUR 8.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 5.000,-
Josef Dobrowsky *
Provenance:
Private Collection, Vienna
Dr. Marianne Hussl-Hörmann
+43-1-515 60-765
Aukce: | Rakouské současné a moderní umění |
Datum: | 22.03.2023 - 17:58 |
Prohlídka: | 14.03. - 22.03.2023 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena: