Čís. položky 124

Herbert Brandl *

(Graz 1959 geb.) "Die Pflicht des Einsamen ist noch einsamer zu werden I", 1997, Siebdruck in Farbe auf BFK Rives, signiert und datiert Brandl 97, Nr. 84 von 100 nummerierten Exemplaren, Darstellungsmaße 62,5 x 48 cm, Blattmaße 65,8 x 50,4 cm, (RAC)

Expert: Raphael Achterberg, MA Raphael Achterberg, MA

raphael.achterberg@dorotheum.at

07.03.2023 - 10:41

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Herbert Brandl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Moderní umění grafika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.03.2023 - 10:41
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.