Zigarettenetui
Silber 900, tlw. vergoldet, guillochiert, handgraviert, Monogramm "HS", 148,6 g Tragespuren, leicht angelaufenøS149
14.03.2023 - 15:42
- Vyvolávací cena:
Zigarettenetui
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.03.2023 - 15:42 |
Místo konání aukce: | Linz |