Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015), ohne Titel, signiert "E. Fuchs", Siebdruck in in Rot- u. Gelbtönen, Nummer 165 von 200 nummerierten Exemplaren, Darstellungsgröße ca. 67,5 x 44,5 cm, verglast, gerahmt
13.03.2023 - 10:08
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 13.03.2023 - 10:08 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena: