Altschliffbrillantsolitär ca. 1,10 ct
Weißgold 585 Shape: Old cut brilliant Color Grade: H-I Clarity Grade: p1 Fluorescence: None RW 50, 2,8 gøg3
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
22.03.2023 - 13:19
- Dosažená cena: **
EUR 2.400,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Aukce: | Diamonds Only |
Datum: | 22.03.2023 - 13:19 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)