Altschliffbrillant Damenring zus. ca. 0,85 ct
Weißgold 585, Diamantrauten, RW 57, 2,9 gøg3
22.05.2017 - 16:16
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.05.2017 - 16:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 16.05. - 22.05.2017 |