Altschliffbrillantring ca.1,30 ct
Gold 585, RW 53, 8,5 g, Ringschiene löchrigøg9
22.05.2017 - 16:17
- Vyvolávací cena:
EUR 1.900,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.05.2017 - 16:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 16.05. - 22.05.2017 |