Brillantmemoryring ca. 0,90 ct
Weißgold 585/Platin 950, besetzt mit 30 Brillanten, RW 603,5 g, Tragespuren, 1 Stein aus geschlagen øG4
03.04.2023 - 15:04
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 03.04.2023 - 15:04 |
Místo konání aukce: | Graz |