Altschliff/Saphirring
Gold 585, 2 Altschliffbrillanten zus. ca. 0,65 ct, RW 65,9,1 g øG9
03.04.2023 - 15:05
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Altschliff/Saphirring
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 03.04.2023 - 15:05 |
Místo konání aukce: | Graz |