Brillant/Altschliffbrillanten Anhänger zus. ca. 1,35 ct
Weißgold 585, 3,2 g øG3
03.04.2023 - 15:15
- Vyvolávací cena:
EUR 850,-
Weißgold 585, 3,2 g øG3
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 03.04.2023 - 15:15 |
Místo konání aukce: | Graz |