Hans Fronius *
(Sarajewo 1903-1988 Wien) "Ohne Titel", signiert Hans Fronius, datiert 81, Radierung, die Nr.59/120, Plattengröße 15,5 x 10,5 cm, gerahmt, verglast, partiell gering stockfleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.03.2023 - 10:54
- Dosažená cena: **
EUR 60,-
- Vyvolávací cena:
EUR 60,-
Hans Fronius *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.03.2023 - 10:54 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: