Karl Schüssler *
(Wolfsberg 1941 geb.) "Ohne Titel", signiert Karl Schüssler, datiert 91, Lithografie, Nr.6/65, Blattformat 64,5 x 50 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.03.2023 - 11:01
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Karl Schüssler *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.03.2023 - 11:01 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |