Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930-2022 Wien) 3 Lithografien, "Gruppenbild mit Läufer", "Der Freibauer", "Schach dem König", alle signiert Kumpf, Blattformate je 28 x 38 cm, eine davon gerahmt, verglast, partiell geringe Mängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.03.2023 - 11:03
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.03.2023 - 11:03 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,- -
Vyvolávací cena: