Sorin Nicodim *
(Targu Ocna/Rumänien 1951 geb) Mischtechnik auf Karton, signiert, datiert 2014, Ausschnitt 9 x 9,5 cm, revers betitelt, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.03.2023 - 11:25
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Sorin Nicodim *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.03.2023 - 11:25 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Položky z jiných aukcí
- Brillant-Spannring zus. ca. 1,10 ct
- Rußland (3 Stk.)
- ** - Österreich 1931/32 Nr.524-29 (Dichter) und Nr.545-50 (Maler),