Michael Ruschke *
(20. Jhdt.) "OKT 3", signiert Ruschke, schwer leserlich datiert, Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 32 x 28 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.03.2023 - 11:35
- Vyvolávací cena:
Michael Ruschke *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.03.2023 - 11:35 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |