Max Gangl *
(Mauthen/Kärnten 1946 geb.) "New York", signiert Max Gangl, datiert 98, Aquarell, Tusche, Blattgold auf Papier, 74 x 57 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.03.2023 - 11:37
- Vyvolávací cena:
Max Gangl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.03.2023 - 11:37 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |