Peter Pongratz *
(Eisenstadt 1940 geb.) "Ungeheuer", 1974, Radierung, Plattengröße 27 x 24 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.03.2023 - 11:19
- Vyvolávací cena:
Peter Pongratz *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.03.2023 - 11:19 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.200,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-