Rudolf Hradil *
(Salzburg 1925-2007 Wien) Flusslandschaft/Barocktürme, handsigniert R. Hradil, 2 Radierungen, Nr. 33/46 von 150 nummerierten Abzügen, Stockgrößen 26,5 x 37/ 24 x 30 cm, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
11.04.2023 - 15:14
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Rudolf Hradil *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění do 500 € |
Datum: | 11.04.2023 - 15:14 |
Místo konání aukce: | Graz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena:
EUR 700,-