Carl Rotky *
(Graz 1891-1977 Grottenhof/ Leibnitz, Besuch der Malerschule v. C. Damianos) Stadtkrone Graz, handsigniert C. Rotky, Holzschnitt, 16 x 10,5 cm, Passepartout, ungerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
11.04.2023 - 15:17
- Dosažená cena: **
EUR 40,-
- Vyvolávací cena:
EUR 40,-
Carl Rotky *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění do 500 € |
Datum: | 11.04.2023 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Graz |
Položky z jiných aukcí
- Autran a Paris
- Medaillen (4 Stk., davon 1 AR)
- Brillantring zus. ca.2,85 ct
- XVI. Deutsches Bundesschiessen Hamburg GOLD