Vogelpaar/Hund, Murano/Italien, 20. Jhdt.,
3 Tierfiguren, eingefärbtes, dickwandiges Glas, teilweise am Boden signiert Livio Seguso, Höhen 8,5 - 13 cm, 1 Figur bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
17.04.2023 - 15:01
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 17.04.2023 - 15:01 |
Místo konání aukce: | Graz |