Alexander Demetrius Goltz
![Alexander Demetrius Goltz - Mistrovské kresby a tisky do roku 1900 Alexander Demetrius Goltz - Mistrovské kresby a tisky do roku 1900](/fileadmin/lot-images/38Z230404/normal/alexander-demetrius-goltz-8478142.jpg)
(Püspöck/Ladany 1857-1944 Vienna)
Oriental scene, signed Alexander D. Golz, charcoal on paper, 48 x 74 cm, framed, (Sch)
Provenance:
Private property, Austria.
Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz
Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546
astrid.schierz@dorotheum.at
04.04.2023 - 14:38
- Dosažená cena: **
-
EUR 4.160,-
- Odhadní cena:
-
EUR 2.000,- do EUR 2.400,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 1.600,-
Alexander Demetrius Goltz
(Püspöck/Ladany 1857-1944 Vienna)
Oriental scene, signed Alexander D. Golz, charcoal on paper, 48 x 74 cm, framed, (Sch)
Provenance:
Private property, Austria.
Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz
Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546
astrid.schierz@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Mistrovské kresby a tisky do roku 1900 |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 04.04.2023 - 14:38 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 29.03. - 04.04.2023 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Všechny objekty umělce
Položky z jiných aukcí
- Brillant Saphircollier
- Collier
- Hängelampe "Dodekaeder", nach dem Vorbild von Adolf Loos, Entwurf: Wien, um 1900, spätere Ausführung
- */**/gestempelt - Kl. Sammlung BULGARIEN Ausg. 1885/1940 - mit 16 div. Sätzen meist *,
- Poststück - Österr. Ausg. 1863 - Fahnenstempel von PERCHTOLDSDORF auf Faltbrief mit 5 Kr. 1863 nach Zwettl aus 1866,