Marc Chagall *
(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) Paradis, aus: Dessins pour la Bible, 1960, Lithographie in Farbe, Passepartout-Ausschnitt ca. 34,5 x 25 cm, gedruckt bei Fernand Mourlot, Paris, WVZ Mourlot 232
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
28.03.2023 - 15:29
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Marc Chagall *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 28.03.2023 - 15:29 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 190,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: