Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930-2022 Wien) Wien, handsigniert: Kumpf, betitelt, 1987, Lithographie in Farbe auf Velin von BFK Rives, Blattgröße ca. 50 x 65 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
28.03.2023 - 15:40
- Dosažená cena: **
EUR 750,-
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 28.03.2023 - 15:40 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,- -
Vyvolávací cena: