Franz Pomassl *
(Wien 1903-1982), "blumen in Vase", signiert "Pomassl", Öl auf Leinwand ca. 65 x 50 cm, gerahmt
27.03.2023 - 10:11
- Vyvolávací cena:
Franz Pomassl *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 27.03.2023 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |