Alois Leopold Seibold
(Wien 1879-1951), Griechenbeisl, Wien, signiert u. bezeichnet "Alois Leop. Seibold, Mischtechnik auf Papier, ca. 42,5 x 35 cm, Pasespartout, verglast, gerahmt
27.03.2023 - 10:20
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Alois Leopold Seibold
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 27.03.2023 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena: