Kleine, dekorative Anbietetasse
, Neorokoko spätes 19./frühes 20. Jh., reliefierende Bronze dore mit grüner Onyxeinlage, ca. 7,5 x 36 x 21 cm, Altersspuren
27.03.2023 - 10:06
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 27.03.2023 - 10:06 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |