Brillantring zus. ca. 0,60 ct
Gold 585, Ringkopfbreite ca. 4,5 mm, RW 57, 6 gøg6 Tragespuren
30.03.2023 - 10:01
- Dosažená cena: **
EUR 650,-
- Vyvolávací cena:
Brillantring zus. ca. 0,60 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 30.03.2023 - 10:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |