Čís. položky 138-065442/0033

Peter Sengl *

(Unterbergle, Steiermark 1945 geb.) "Hasentod", 1988, Lithografie in Farbe auf BFK Rives, signiert und datiert P. Sengl 1988, im Stein zusätzlich signiert, datiert und betitelt, Nr. 60 von 150 nummerierten Exemplaren, Darstellungsmaße 53,5 x 42 cm, Blattmaße 64,5 x 50 cm, leichte Farbspuren vom Druckprozess und wenige schwache Griffknicke, (EW)

Expert: Mag. Elisabeth Wallner Mag. Elisabeth Wallner
+43-1-515 60-766

Elisabeth.Wallner@dorotheum.at

04.04.2023 - 10:48

Vyvolávací cena:

Peter Sengl *

+43-1-515 60-766

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 04.04.2023 - 10:48
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.