Franz Batke
(Höbersbrunn 1903-1983 Innsbruck) Figurenstudien, handsigniert, datiert F. Batke 65, Aquarell/Tusche auf Papier, Bildausschnitt 49 x 69 cm, verglast, gerahmt, Blatt wellig
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
08.05.2023 - 15:18
- Vyvolávací cena:
Franz Batke
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 08.05.2023 - 15:18 |
Místo konání aukce: | Graz |