Altschliffbrillantsolitärdamenring ca. 0,40 ct
Weißgold 585, RW 55, 2,6 g, Stein mit Oberflächenmerkmalen
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
26.04.2023 - 15:05
- Vyvolávací cena:
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 26.04.2023 - 15:05 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |