Čís. položky 134

Utagawa Toyohiro (1773-1828),

Utagawa Toyohiro (1773-1828), - Asijské umění

"Ein Artist mit einem dressierten Affen auf einer Stange", sumizuri-e, signiert: Toyohiro ga, Verleger Izumiya Ichibei (Siegelname: Sen ichi han), kiwame Zensursiegel, datiert 1807 (Bunku 4/4. Monat), etwas fleckig, entlang der Umfassungslienien beschnitten, rückwärtig an den Rändern Klebespuren, an den Ecken rückwärtig l. fixiert, Passep., A performer with a monkey on a pole", sumizuri-e, signed: Toyohiro ga, publisher Izumiya Ichibei (seal name: Sen ichi han), kiwame censor seal, dated 1807 (Bunku 4/ 4th month), trimmed, a little stained, traces of glue on the rims on the reverse, top corners lightly fixed on the reverse, 35,7 x 22,8 cm, (CT)

05.04.2023 - 14:07

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Utagawa Toyohiro (1773-1828),

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Asijské umění
Typ aukce: Online aukce
Datum: 05.04.2023 - 14:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.03. - 05.04.2023

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.