Čís. položky 138

Utagawa Hiroshige (1797-1858),

Utagawa Hiroshige (1797-1858), - Asijské umění

Ueno Kiyomizudu Hanami no zu(Kirschblütenfest in Kiyomizudou Hanami), Triptychon, nishiki-e, signiert Shigenobu ga auf dem rechten und dem mittleren Blatt, Verleger Tsujuya Yasubei (Siegelname Tsujiyasu, s. A. Marks, S. 314, Blockschneider hori ko Shoji (G. Friese, Nr. 174), datiert 1856 (doppeltes Datums- und aratame Zensursiegel, Ansei 3/Monat 1), fleckig, knitterfaltig, etwas blasse Farben, entlang der Umfassungslinien beschnitten, Passep., gerahmt, Utawaga Hiroshige(1797-1858),Ueno Kiyomizudu Hanami no zu (Cherry blossom festival in Kiyomizdou), triptych, nishiki-e, signed Shigenobu ga on the right and middle sheet, publisher Tsujuya Yasubei (seal name Tsujiyasu, ref. A. Marks, p. 314), blockcutter hori ko Shoji (G. Friese, Nr. 174), dated 1856 (double aratame censor seal, Ansei 3/1rst month), stains, creases and fainted colours, trimmed margins, 35 x 72,1 cm,(CT)

05.04.2023 - 14:09

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Asijské umění
Typ aukce: Online aukce
Datum: 05.04.2023 - 14:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.03. - 05.04.2023

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.