Egon Hofmann *
(Kleinmünchen 1884-1972 Linz) Fez, monogrammiert: E. H., datiert: (19)61, betitelt, Farbkreide auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 24,5 x 35 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
11.04.2023 - 15:11
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Egon Hofmann *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 11.04.2023 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena: