Eduard Ameseder
(Czernowitz 1856-1938 Wien), zugeschriben, rückseitge Papiervignette mit der Bezeichnung "Mühlgraben, Eduard Ameseder", Öl auf Leinwand, ca. 70x 61 cm, gerahmt
11.04.2023 - 10:21
- Vyvolávací cena:
Eduard Ameseder
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 11.04.2023 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |