Alois Hans Schram (Schramm)
(Wien 1864-1919), Dame im Park, signiert "A. H. Schramm", öl auf Leinwand, ca.47,5 x 32 cm, gerahmt
11.04.2023 - 10:22
- Vyvolávací cena:
Alois Hans Schram (Schramm)
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 11.04.2023 - 10:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |