Künstler Mitte 20. Jahrhundert
Garten mit drei Bäumen, Aquarell auf Papier, 21 x 30 cm, Passepartout gerahmt
11.04.2023 - 10:29
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 11.04.2023 - 10:29 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |