Ingonda Lehner*
(Waizenkirchen 1957 geb.), "Sitzender weiblicher Akt", monogrammiert u. datiert "I. L.(19)98", Öl auf Hartfaserplatte, ca. 71 x 61 cm, gerahmt
11.04.2023 - 10:20
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
Ingonda Lehner*
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 11.04.2023 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |