Peter Pongratz *
(Eisenstadt 1940 geb.), "Vulkanische Landschaft", signiert "Peter Pongratz", Radierung in Farbe, Nummer 32 von 120 nummerierten Exemplaren, Plattengröße ca. 22 x 32 cm, verglast, gerahmt, stockfleckig
11.04.2023 - 10:16
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Peter Pongratz *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 11.04.2023 - 10:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.200,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-