WC-Sitz um 1900
, bezeichnet "THE BRITANNIA WASHOUT CLOSET, NEW ROYAL PORCELAIN", Porzellan, naturweißer Scherben mit reichem floralem Dekor, Sitzhöhe ca. 42 cm, Altersspuren
11.04.2023 - 10:40
- Dosažená cena: **
EUR 850,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
WC-Sitz um 1900
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 11.04.2023 - 10:40 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |