Sevda Chkoutova *
(Sofia 1978 geb.) Birdsongs_21 (Geranium), rückseitig handsigniert: Sevda, datiert: 2003, betitelt, Graphit und Farbkreide auf Papier, ca. 127 x 100 cm, linke untere Ecke gering wasserfleckig, verglast (Acrylglas), gerahmt (SLS) Ruf 1.800
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
09.05.2023 - 14:45
- Dosažená cena: **
EUR 2.543,-
EUR 2.300,- do EUR 2.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Sevda Chkoutova *
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 09.05.2023 - 14:45 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.04. - 09.05.2022 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)