Robert Hammerstiel *
(Werschetz/Banat 1933-2020 Neunkirchen) Der wunderschöne grüne Tod und der Jüngling, monogrammiert: R H im Kreis, rückseitig signiert: Hammerstiel, datiert: 2003, betitelt, bezeichnet: An Horst Janssen. in Memoriam (Horst Janssen, 1929-1995 Hamburg, deutscher Zeichner, Graphiker und Fotograf), Öl auf Leinwand, ca. 100 x 50 cm, Schattenfugenrahmen (SLS) Ruf 1.600
Provenienz: Galerie Georg van Almsick, Gronau-Epe; Deutschland
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
09.05.2023 - 14:55
- Dosažená cena: **
EUR 2.401,-
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-
Robert Hammerstiel *
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 09.05.2023 - 14:55 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.04. - 09.05.2022 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Robert Hammerstiel * 2, Bilder:
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: