Oscar Larsen *
(Wien 1882-1972) Kostümierte Gesellschaft in einem Park, signiert: Oscar Larsen, datiert: 1920., Öl auf leichtem Karton, ca. 36 x 49,5 cm, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 600
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
09.05.2023 - 15:45
- Dosažená cena: **
EUR 848,-
EUR 600,- do EUR 900,-
- Vyvolávací cena:
Oscar Larsen *
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 09.05.2023 - 15:45 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.04. - 09.05.2022 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)