Altschliffbrillant Ring ca. 1,70 ct
Gold 750, Rubine, RW 47, 7,5 g, Rubine tlw. gebrochenøg7
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
20.04.2023 - 10:19
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 20.04.2023 - 10:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |