Robert Hammerstiel *
(Werschetz/Banat 1933-2020 Neunkirchen) Ohne Titel, signiert: Hammerstiel, datiert: (19)96, betitelt, Bleistift auf Papier, ca. 40 x 29,8 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
25.04.2023 - 15:07
- Vyvolávací cena:
Robert Hammerstiel *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 25.04.2023 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Robert Hammerstiel * 2, Bilder:
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena: