Rudolf Szyszkowitz *
(St. Martin bei Villach 1905-1976 Graz) Hügelige Landschaft, monogrammiert: R S , Aquarell und Bleistift auf Papier, Blattgröße ca. 42,5 x 60,5 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
25.04.2023 - 15:22
- Vyvolávací cena:
Rudolf Szyszkowitz *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 25.04.2023 - 15:22 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 2.000,-